Instructional 2
Bethel 1/Livingston 1-A
Game
10/20 12:00p
iI2 8 - Larkin 
I2 1 - Esselen
Bethel 2/Livingston 1-B
Game
10/20 12:00p
iI2 4 - Lewellen 
I2 5 - McKee
Game
10/20 1:00p
iI2 3 - Kommer 
I2 6 - Schwing
Bethel 1/Livingston 1-A
Game
10/20 1:00p
iI2 2 - Foley 
I2 7 - Sheridan
Instructional 3
Livingston 5
Game
10/20 12:00p
iI3 B4 - Strong 
I3 B1 - Cushman
Livingston 6
Game
10/20 12:00p
iI3 B3 - Mann 
I3 B2 - Gade
Livingston 5
Game
10/20 1:00p
iI3 G4 - South 
I3 G1 - Berling
Livingston 4
Game
10/20 1:00p
iI3 G3 - Horton 
I3 G2 - Grebe
Boys 8U - Boys
Mariemont Bell Tower F1
Game
10/18 6:00p
iBoys 8U 5 - Byer  
MRA B8U 4
Livingston 4
Game
10/20 9:00a
iRD B8U 2 - Covert 
Boys 8U 4 - Greulich
Livingston 6
Game
10/20 9:30a
iTP B8U 3 - Gall 
Boys 8U 3 - Leder
Livingston 4
Game
10/20 10:00a
iMRA B8U 2 
Boys 8U 1 - Ruff
TP Drackett 8U
Game
10/20 11:00a
iBoys 8U 2 - Liebert 
TP B8U 1 - Sheridan
Mariemont Bell Tower F1
Game
10/21 1:00p
iBoys 8U 1 - Ruff  
MRA B8U 2
Reading Haffey 8U
Game
10/21 1:00p
iBoys 8U 4 - Greulich 
RD B8U 2 - Covert
TP Drackett 8U
Game
10/21 2:00p
iBoys 8U 5 - Byer  
TP B8U 4 - Arnold
Livingston 4
Game
10/21 2:30p
iTP B8U 1 - Sheridan 
Boys 8U 2 - Liebert
Boys 10U - Boys
Mariemont Bell Tower F2
Game
10/20 9:00a
iBoys 10U 4 - Warfel 
MRA B10U 1
TP Drackett 10U
Game
10/20 10:15a
iBoys 10U 3 - Leder 
TP B10U 2 - Sullivan
Clepper Park 10U
Game
10/20 11:30a
iBoys 10U 1 - Cahill 
EG B10U 1 - Moore
Livingston 3
Game
10/20 3:15p
iDP B10U 2 - Burke/Kemmeter 
Boys 10U 2 - Holzapfel
Livingston 2
Game
10/21 3:30p
iMD B10U 3 - Stoddard 
Boys 10U 1 - Cahill
Boys 12U - Boys
Kugler Mill 1
Game
10/20 9:00a
iRD B12U 1 - Zirkle 
Boys 12U 3 - Smyth
TP Drackett 12U
Game
10/20 9:00a
iBoys 12U 2 - Boylan 
TP B12U 1 - Goellner
Kugler Mill 1
Game
10/20 10:15a
iDP B12U 1 - Anderson/Sawyer 
Boys 12U 1 - Bennett
Mariemont Bell Tower F2
Game
10/20 10:15a
iBoys 12U 4 - Vandemark 
MRA B12U 2
Boys 14U - Boys
Kugler Mill 2
Game
10/18 5:30p
iDP B14U - Adams 
Boys 14U 2 - Sheridan
Fairfield Optimist
Game
10/20 9:00a
iBoys 14U 2 - Sheridan 
Fairfield
Evendale
Game
10/20 10:00a
iBoys 14U 1 - Cobb 
Evendale
LSO - Yankee #14
Game
10/21 1:00p
iBoys 14U 1 - Cobb 
LSO
Girls 8U - Girls
Livingston 4
Game
10/18 6:00p
iGirls 8U 5 - Mikula 
Girls 8U 1 - Davit
McDonald Commons #2
Game
10/20 9:00a
iGirls 8U 6 - Sacks 
MD G8U 2 - Geiger
McDonald Commons #3
Game
10/20 9:00a
iGirls 8U 2 - Drost 
MD G8U 4 - Glorius
Mariemont Bell Tower F1
Game
10/20 9:00a
iGirls 8U 3 - Grebe 
MRA G8U 2
Clepper Park 8U
Game
10/20 10:00a
iGirls 8U 5 - Mikula 
EG G8U 3 - Giles
McDonald Commons #2
Game
10/20 10:00a
iGirls 8U 4 - Henz 
MD G8U 3 - Frazier
Livingston 6
Game
10/20 10:30a
iRD G8U 2 - Brown 
Girls 8U 1 - Davit
DP Holmes Elementary
Game
10/21 1:00p
iGirls 8U 3 - Grebe 
DP G8U 1 - Hensley/Pennington
Clepper Park 8U
Game
10/21 3:00p
iGirls 8U 6 - Sacks 
EG G8U 1 - June
Mariemont Bell Tower F1
Game
10/21 3:00p
iGirls 8U 4 - Henz 
MRA G8U 2
Girls 10U - Girls
Livingston 2
Game
10/18 5:30p
iTP G10U 2 - Everhart 
Girls 10U 1 - Grant
Livingston 3
Game
10/20 2:00p
iGirls 10U 1 - Grant 
Girls 10U 2 - Winks
McDonald Commons #1
Game
10/21 12:30p
iGirls 10U 1 - Grant 
MD G10U 3 - Naegeli
Livingston 3
Game
10/21 1:00p
iDP G10U 1 - Novak 
Girls 10U 2 - Winks
Girls 12U - Girls
DP McDaniel #2
Game
10/20 10:15a
iGirls 12U 2 - Rammacher 
DP G12U - Walker/Sweeney
Kugler Mill 1
Game
10/20 11:30a
iRD G12U 1 - Anderson 
Girls 12U 1 - Burger
Girls 14U Girls
Symmes
Game
10/20 1:30p
iGirls 14U 1 - Josche 
GSSA